افزایش قد با متود سال 2019

افزایش قد با متود سال 2019

افزایش قد با متود سال 2019

Blog Article

افزایش قد از مواردی است که خیلی از ما ها با آن سر و کله می زنیم خیلی از ما به دنبال رسیدن به آن هستیم از طرفی ما زمان کمی هم داریم

و کمبود زمان هم از دغدغه های ما است.

امروز در این مقاله می خواهم در موردافزایش قد صحبت کنیم و قصد دارم همه چیز را در مورد افزایش قد سریع بیان کنم

پس اگر زمان ندارید و حتی از سن رشد شما هم گذشته و به دنبال بهبود قد خود هستید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید

چرا که قصد دارم به شما روشی را معرفی کنم که با هر سن و سالی که هستین در کمترین زمان ممکن بلند قد شوید

پس با جواب جو در این مقاله همراه باشید.

آشنایی کلی با نحوه رشد قد
امروزه ما حرف های خیلی مختلفی در این زمینه می شونیم و خیلی از شما نمی دانید کدام حرف درست است و کدام غلط است !

اما باید گفت یکی از حرف هایی که می شونید که مثلا بعد از ۱۸ سالگی صفحات رشد بسته می شود و در نتیجه افزایش قد غیر ممکن است درست است !!

اما نباید نگران باشید این بدین معنی نیست که افزایش قد پس از سن رشد غیر ممکن است بلکه به این معنی است که اگر سن شما از دوره رشد گذشته باید روش های دیگر را امتحان کنید.

که در ادامه در مورد این روش های با شما دوستان صحبت خواهیم کرد.

در همین قسمت باید بگوییم اگر شما در دوره رشد هستید و به نوعی به دنبال افزایش قد کودکان هستید هم می توانید از روش هایی که در این مقاله ذکر خواهم کرد استفاده کنید.

پس در ادامه با ما باشید تا از ۰ تا ۱۰۰ رشد قد را برای شما شرح دهیم.

برای افزایش قد چه بخوریم ؟
یکی از سوالاتی که خیلی از شما دوستان می پرسید که ما باید چجوری تغذیه کنیم و به نوعی آیا چیز خاصی وجود دارد که برای رشد ما خوب باشد یا نه ؟

خب باید بگویم اگر در سن رشد هستین باید چک آپ داشته باشید و وضعیت بدنی خودتان رو بررسی کنید تا در صورت کم بود چیزی در بدنتان آن را بهبود ببخشید.

برای مثال شما آژمایش خواهید داد و متوجه کمبود ویتامین ها می شوید طبیعی است که شما باید این مشکل را بر طرف کنید این یکی مورد بسیار مهم در زمینه افزایش قد کودکان می باشد.

پس سعی کنید مورذ بالا را در نظر داشته باشید تا دچار مشکل نشوید چرا که خیلی از افراد این بررسی را دست کم می گیرند و در نتیجه به هدف خود نمی رسند

پس لطفا از این نکته بسیار مهم غافل نشوید در آخر می خواهیم شما را با خواص زنجبیل آشنا کنیم که می تواند در این مسیر کمک ساز باشد

یعنی می تواند تا حدودی کمک کند اما خیلی تاثیر پروتئین و ویتامین ها را ندارد اما بی تاثیر هم نیست.

افزایش قد در یک روز
یکی دیگر از مواردی که ما می شونیم و بسیار خنده دار هم می باشد این است که گروهی از افراد می گویند ما به دنبال رشد قد یک روزه هستیم.

از این بد تر هم گروه دیگر هم هستند که می گویند این مورد امکان پذیر است باید بگویم که این افراد قطعا در این زمینه تخصصی ندارند.

پس اگر به دنبال افزایش قد در طول یه روز و یک هفته هستین بهتر است بیخیال شوید چرا که قطعا به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

نکته مهم دیگر این است که اگر به دنبال این نحوه رشد قد هستین باید بدانید که ممکن است به خودتان آسیب بزنید پس دنبال این روش ها نروید تا سلامت خودتان را حداقل حفظ کیند.

مورد آخر هم این است که ما در مورد بیشتر شدن قد در طول یه هفته هم شنیده بودیم و لازم دانستیم بگیم که این مورد هم اصلا قابل انجام نخواهد بود و مانند مورد بالا برای شما آسیب زا می باشد.

در آخر این قسمت باید بگم نکاتی که ذکر شد مربوط به تمامی گروه های سنی می باشد یعنی اگر شما در سن رشد هستین یا از بلوغ شما گذشته است.

باید بدانید این موارد برای هر دو گروه آسیب به ارمغان خواهد آورد پس هوشیار باشید تا برای شما مشکل ساز نشود.

افزایش قد بعد از بلوغ ( ۱۸ سالگی )
خب در این قسمت می رسیم به یک سوالی خیلی کلی که در ابتدا مقاله گریزی به آن زدم.

ما خیلی می شونیم که بعد از این که سن ما از سن رشد می گذرد صفحات رشد ما بسته خواهد شد و عملا افزایش قد برای ما غیر ممکن می شود.

این حرف تا حدودی درست چرا که در ۹۰ درصد افراد صفحات رشد بسته می شود و دیگری آن ها به طور طبیعی بلند قد نخواهد شد.

این مواردی گفتم به این موضوع تاکید دارد که پس از ۱۸ سالگی رشد قد طبیعی قطع خواهد شد اما نمی توانیم کاری نکنیم و قطع شدن رشد را مناظره کنیم.

شاید با خودتان بگین پس باید چه کرد ؟ اگر رشد قد طبیعی قطع خواهد شد پس چطور می توان باعث رشد قد خودمان بشیم.

باید بگم امروزه تمریناتی تهیه شده اند که با انجام به آن ها البته به صورت مستمر می توانید افزایش قد را تجربه کنید.

اگر از این مورد چیزی نمی دانید حتما بخش بعد را مطالعه کنید.

افزایش قد با ورزش

در بخش قبلی به بلند قد شدن با یک سری تمرینات اشاره کردیم که در این قسمت خیلی بیشتر به آن ها می پردازیم.

بگذارید این موضوع را با یک مثال برای شما توضیح دهم تا موضوع برای شما کامل جا بی افتد.

شما یک اسنان را فرض کنید که دارای گودی کمر می باشد اگر به وی درست نگاه کنید متوجه این موضع خواهید شد که او کمی کج است !

یعنی کمی خمیده به نظر می رسد حالا فرض کنید همین فرد خمیده نباشد و کاملا صاف باشد به نظر شما چه رخ خواهد داد ؟

معلوم است او پس از این که کاملا صاف بایستد قدش هم بلند تر خواهد شد در نتیجه افزایش قد بعد از سن بلوغ که تا کمی پیش غیر ممکن بود برای او رخ خواهد داد.

خب در این بخش دیدیم که شما با هر سن و سالی که باشید می توانید بلند تر بشید این نکته را هم بگم که همه ی ما این گودی کمر را داریم !

آن دسته از افرادی که شما می بینید خیلی خمیده هستند گودی بیشتری دارند اما در هر صورت این نوع رشد قد برای همه ی ما امکتنم پذیر خواهد بود.

در آخر باید بگم اگر در سن رشد هستید هم این روش برای شما مناسب است یعنی خیلی خیلی روش خوبی برای شما خواهد بود.

نکته پایانی این است که سعی کنید هر ورزشی که می کنید با علم جلو بروید و درست انجام بدین چرا که اگر ورزشی و حرکتی را اشتباه انجام بدین به مشکل می خورید.

برای جلوگیری از این موضوع حتما از مربی ها استفاده کنید.

راه های افزایش قد در بزرگسالان

تا به اینجا خیلی کلی در مورد رشد کردن و بلند تر شدن قد صحبت شد اما در این قسمت می خواهیم فقط و فقط در مورد بزرگ سالان صحبت کنیم.

خیلی از شما که بزرگ سال هستین و به دنبال قدی بلند تر هستید از ما سوال می کنید که چه کاری می توانم انجام به دهم.

بر می گردم به اول مقاله که شما نمی توانید رشد قد طبیعی داشته باشید ولی می توانید از افزایش قد با ورزش که پیش تر توضیخ دادم استفاده کنید.

درکل ورزش کردن یک روش بسیار مفید است اما باید بدانید که چه ورزشی را چگونه انجام بدین تا به نتیجه ای که دوست دارید برسید.

و در آخر باید بگویم تنها راهی که برای افراد با سن های بیشتر از دوره بلوغ است ورزش است و اگر در گروه این دسته افراد هستید باید به این روش متوصل بشین.

اما اگر در دوره رشد هستید و سن کمتری دارید این روش را انجام دهید اما باید بدانید که اگر تغذیه خوبی داشت باشید می توانید خیلی زود تر به خواسته خودتان برسید.

سبک زندگی درست برای رشد بهتر
در این بخش می خواهیم یک موضوع کلی اما بسیار مهم را با شما دوستان مطرح کنیم.

ایا فکر کردین برای رشد بهتر باید چطور زندگی کنیم ؟ خب یکی از موارد مهم که گفتیم همان ورزش کردن بود که در افزایش قد هم بسیار مهم است.

اما آیا به ابعاد دیگر این موضوع فکر کرده اید ؟ در پاسخ باید بگویم اگر به دنبال رشد بهتر هستید باید بستر را برای خود فراهم کنید برای مثال شما باید ورزش کنید ( البته ورزش متناسب افزایش قد )

مورد دیگر این است که شما باید تغذیه مناسبی داشته باشید از خوردن بیش از حد فست فود جلوگیری کنید بلکه شما باید در نظر داشته باشید

که با تغذیه خوب و خوردن پروتئین ها می توانید به این هدف دست یابید.

مورد دیگر که باید در این بخش به آن اشاره کنم این است که شما باید خواب مناسبی داشته این به این معنی نیست که شما باید روزی ۱۲ ساعت خواب داشته باشید.

یا شما باید روزی ۴ ساعت بخوابید همه ی این موارد اشتباه است شما باید روزی بین ۷ الی ۸ ساعت خواب داشته باشید تا این سبک زندگی درست برای رشد قد را داشته باشید.

در این بخش سعی کنید مواردی که ذکر شد را دستکم نگیرید و حتما رعایت کنید و این نکات را در زندگی روزمره رئایت کنید در نتیجه شما رشد قد دست خواهید یافت.

بررسی وضعیت کلی بدن
شاید خیلی از ما ندانیم اما مشکلاتی در بدن خود داشته باشیم برای مثال خیلی از شما افراد هستید که می گوییم ما با قد خودمان مشکل داریم

و کوتاه تر از حد معمول است و به دنبال افزایش قد سریع هستین.

در جواب به شما دوستان بایدگفت اگر در این زمینه مشکل دارید می توانید به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت بدنی شما مانند استخوان ها و ستون فقرات شما مورد بررسی قرار داده بشه.

در ادامه می توانید روند بهتری برای رشد قد داشته باشید اما مراجعه به پزشک می تواند ضروری باشد تا مسیر را برای شما دوستان روشن کند.

در نتیجه اگر حس می کنید مشکل دارید و یا می خواهید از سلامتی ستون فقرات و به طور کلی از وضعیت خودتان می خواهید مطمئن بشی

د راه درست این است که به پزشک مراجعه کنید و آزمایش دهید.

Report this page